Alimenty.pl

wszystko o alimentach

Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil
Zaawansowane

okulary


09 lis 2018 - 17:35:14
Witam wszystkich, a szczególnie okularników, bo do nich mam pytaniesmiling smiley. Jakie okulary polecicie dla prezbiopa? Moja mama ma tę wadę już od kilkunastu lat i jak dotąd miała zawsze dwie pary okularów. Niby nigdy jej to nie przeszkadzało, ale coraz częściej wspomina, że jest to jednak męczące, takie zmienianie okularów. Do tego doszły kolejne problemy, mianowicie lekka nadwrażliwość na światło - w słoneczny dzień ciężko jej przebywać na dworze, bo od razu bolą ją oczy. Była już o optyka i ten polecił jej tego typu okulary - https://www.varilux.pl/soczewki-progresywne/varilux-transitions, które mają szkła progresywne, a także spełniają funkcję okularów przeciwsłonecznych. Oczywiście kosztują trochę więcej niż zwykłe szkła, więc mama się zastanawia, czy warto je kupić. Jesteście w stanie coś o tych okularach napisać?Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-09 17:35 przez Edna.

Re: okulary


09 lis 2018 - 17:41:01
Fajne te okulary. Niestety ja póki co mam zwykłe szkła progresywne, ale te na pewno sa warte rozważenia, jak tylko będę wymieniał moje stare okulary.

ludzki


08 gru 2018 - 13:40:03
Nie tylko okulary się sprawdzą przy wadach wzroku, zobacz co piszą o soczewkach kontaktowych na [www.acuvue.pl] , one moim zdaniem dla wielu ludzi są wygodniejsze. Ja np. uwielbiam sport, ogólnie żyję aktywnie, także w razie czego będę na pierwszym miejscu brał pod uwagę szkła kontaktowe. Choć słyszałem że niektórym trudno jest przywyknąć do ich zakładania, mówię szczerze- nie taki diabeł strasznysmiling smiley Sam zakładałem zerówki z ciekawości aby zobaczyć jak to jest. I jest spoko. Nie przeszkadzają też w niczym, nawet za kółkiem.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-12-08 13:40 przez WitorR.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy

Goście: 81
Najwięcej uzytkowników: 7 13 lis 2018
Najwięcej gości: 230 04 lis 2018
usługi prawnicze

Prawo >> separacja małżonków >> prawa człowieka >> Prawo Mieszkaniowe >> Sędzia >>
porady prawne pytania, odpowiedzi, artykuły i opinie ciekawostki, artykuły,
pytania i odpowiedzi
Prawo mieszkaniowe Wszystko o sędziach
Zapytaj prawnika >> Prawo
- przeglądaj treść e-prawnik.pl >>
wiadomości 24 >> Rozwód w kościele >> Alimenty - dokumenty >>
porady prawne przez internet dostęp do treści e-prawnik.pl
biznes, prawo - wiadomości
- czy to możliwe? Zobacz sam wzory pism i dokumentów

Właścicielem serwisu jest Legalsupport sp. z o.o.

Prawo - zapytaj prawnika Prawo - przeglądaj treść e-prawnik.pl Pozew rozwodowy - wzory pism i dokumentów Rozwód kościelny - czy to możliwe ? - poradnik Alimenty - wzory pism i dokumentów