Alimenty.pl

wszystko o alimentach

Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil
Zaawansowane

Księgowośc online


08 sty 2019 - 00:47:09
Hejka, myśle nad otworzeniem biznesu związanego z motoryzacja, ale boje się troche tej całej papierologi. Myśle nad jakimś biurem rachunkowym online i mam tu pytanie do Was czy korzystał ktoś z usług https://business-tax.pl ? Słyszałem, że są skuteczni i bazują na oprogramowaniu wfirma. Zależy mi na tym bym miał w każdej chwili dostep online do dokumentów.

Z gory dziękuję i pozdrawiam

Re: Księgowośc online


03 kwi 2019 - 19:23:45
Nie wiem co rozumiesz pod wyrażeniem "biznes motoryzacyjny" ale z reguły jest to raczej zwyczajne przedsiębiorstwo a takie z całą pewnością tak samo jak moje będzie potrzebowało i księgowości jak i również programu do faktur online. Samemu znalazłam ostatnio ofertę firmy [wfirma.pl] i tez myślę właśnie czy nie skorzystać, może ktoś ma jakies doświadczenia?

Re: Księgowośc online


07 kwi 2019 - 18:00:49
Dokladnie, to bedzie sprawdzony wybor.

Re: Księgowośc online


07 kwi 2019 - 22:09:55
Jeśli chodzi o platformę www.wFirma.pl mogę śmiało polecić - korzystam z tej witryny ponad pół roku i jestem naprawdę zadowolona. Wygodna, prosta w obsłudze, przejrzysta. Jest tam chyba wszystko: księgowość, ZUSy, podatki, kadry i płace - [wfirma.pl] , można też skorzystać z fachowej konsultacji z ekspertem księgowości lub prawnikiem podatkowym.
Cena też atrakcyjna, a pierwsze 30 dni korzystasz za darmo. Jeśli chcesz o coś dopytać, śmiało pytaj, postaram się pomóc smiling smiley

Re: Księgowośc online


08 kwi 2019 - 19:34:06
Jeśli chodzi o platformę [wfirma.pl] to naprawdę jest rewelacyjna. Nie posiadam wykształcenia ekonomicznego, księgowość, podatki i ZUS-y zawsze mnie przerażały i porażały, a z tą aplikacją wszystko robię sama i do tej pory żadnego problemu nie miałam.
Fakt, czasami korzystam z rady doświadczonego eksperta albo prawnika podatkowego, ale ta usługa wliczona jest w opłatę za korzystanie z panelu, zresztą opłata naprawdę niska, a pierwsze trzydzieści dni w ogóle za darmo.
Cieszy mnie też aplikacja kadry i płace: [wfirma.pl] - sezonowo zatrudniam ludzi, więc to narzędzie bardzo mi się przydaje.
Polecam.

Re: Księgowośc online


09 kwi 2019 - 01:36:09
okej, widzę sporo osób sprawdziło i raczej poleca, a jesteście w stanie może powiedzieć jak wyglądają te narzędzia? Czy przeciętny kowalski sobie poradzi?

Re: Księgowośc online


10 kwi 2019 - 02:21:53
Jasne że sobie poradzi grinning smiley Wszystko jest proste jak budowa cepa, zajrzyj sobie może do nich na stronę [wfirma.pl] i poczytja o narzedziach, np. o pomocy w zarządzaniu sprzedażą winking smiley
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy

Goście: 47
Najwięcej uzytkowników: 7 13 lis 2018
Najwięcej gości: 230 04 lis 2018
usługi prawnicze

Prawo >> separacja małżonków >> prawa człowieka >> Prawo Mieszkaniowe >> Sędzia >>
porady prawne pytania, odpowiedzi, artykuły i opinie ciekawostki, artykuły,
pytania i odpowiedzi
Prawo mieszkaniowe Wszystko o sędziach
Zapytaj prawnika >> Prawo
- przeglądaj treść e-prawnik.pl >>
wiadomości 24 >> Rozwód w kościele >> Alimenty - dokumenty >>
porady prawne przez internet dostęp do treści e-prawnik.pl
biznes, prawo - wiadomości
- czy to możliwe? Zobacz sam wzory pism i dokumentów

Właścicielem serwisu jest Legalsupport sp. z o.o.

Prawo - zapytaj prawnika Prawo - przeglądaj treść e-prawnik.pl Pozew rozwodowy - wzory pism i dokumentów Rozwód kościelny - czy to możliwe ? - poradnik Alimenty - wzory pism i dokumentów