Alimenty.pl

wszystko o alimentach

Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil
Zaawansowane

Jaki prezent podarować córce?


16 wrz 2017 - 20:42:43
Moja córeczka kończy niebawem trzynaste urodziny - w związku z tym chciałbym podarować jej coś wyjątkowego. Z tego co wiem, nie posiada komputera, a marzy wręcz o nim. Czy warto jej go podarować? Szukając modelu najbardziej odpowiedniego, natrafiłem na [www.morele.net] - czy porazi sobie z obsługą programów edukacyjnych?

Re: Jaki prezent podarować córce?


04 gru 2017 - 07:19:55
Ja już mam troche starszą córkę więc nie mam takiego problemu z prezentem smiling smiley kupiłam jej ostatnio coś do mieszkania bo właśnie zamieszkałą sama. Był to ekspres do kawy ze sklepu https://www.cafesilesia.pl Bardzo lubi pić kawe, no i musi bo jest na studiach więc na pewno jej się przyda

Re: Jaki prezent podarować córce?


07 gru 2017 - 13:18:35
Super smiling smiley Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym smiling smiley Z całą pewnością mi się przydadzą smiling smiley

Re: Jaki prezent podarować córce?


04 lip 2018 - 21:22:37
Cześć wszystkim. Poszukuję w tym momencie jakiegoś przetestowanego patentu na prezent. Zdaję sobie sprawę, iż w Internecie jest faktycznie niemało różnego rodzaju porad w tym aspekcie, ale może macie jakieś swoje przetestowane metody? Jakoś nie mam za bardzo kreatywności, aby coś sensownego wymyślić. Czy macie w takim przypadku jakieś swoje sprawdzone patenty? Uważacie, że np. botki na koturnie byłoby właściwym wyjściem? Z góry wielkie dzięki za przetestowane rady oraz propozycje w tym problemie.

Re: Jaki prezent podarować córce?


26 lis 2018 - 18:39:44
Zbliża się grudzień, prezenty na Mikołajki czy Święta dla dzieci są bardzo ważne. Nie musi to być droga zabawka, może być video czy list specjalnie dla dzieciaka od Mikołaja. Na Elfi takie widziałam, cena rozsądna a pamiątka na lata.

Re: Jaki prezent podarować córce?


28 sty 2019 - 13:57:34
Warto sprezentować córce komputer, bo w gimnazjum na pewno przyda się do nauki, ale pamiętaj o tym aby nie przesiadywała za długo w necie czy też nad grami komputerowymi.

Re: Jaki prezent podarować córce?


19 lut 2019 - 09:31:01
Może kurs językowy? Np z angielskiego tutaj: [eskk.pl] - to fajny pomysł, a też inwestujesz w ten sposób w jej przyszłość. Szkoła niestety nie uczy dobrze języków, warto się uczyć dodatkowo, a taki kurs to świetna opcja.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy

Goście: 116
Najwięcej uzytkowników: 7 13 lis 2018
Najwięcej gości: 230 04 lis 2018
usługi prawnicze

Prawo >> separacja małżonków >> prawa człowieka >> Prawo Mieszkaniowe >> Sędzia >>
porady prawne pytania, odpowiedzi, artykuły i opinie ciekawostki, artykuły,
pytania i odpowiedzi
Prawo mieszkaniowe Wszystko o sędziach
Zapytaj prawnika >> Prawo
- przeglądaj treść e-prawnik.pl >>
wiadomości 24 >> Rozwód w kościele >> Alimenty - dokumenty >>
porady prawne przez internet dostęp do treści e-prawnik.pl
biznes, prawo - wiadomości
- czy to możliwe? Zobacz sam wzory pism i dokumentów

Właścicielem serwisu jest Legalsupport sp. z o.o.

Prawo - zapytaj prawnika Prawo - przeglądaj treść e-prawnik.pl Pozew rozwodowy - wzory pism i dokumentów Rozwód kościelny - czy to możliwe ? - poradnik Alimenty - wzory pism i dokumentów