Alimenty.pl

wszystko o alimentach

Witaj! Zaloguj Utwórz nowy profil
Zaawansowane

ustalenie miejsca pobytu dziecka przy matce


05 mar 2012 - 07:05:43
witam! sprawa jest dość cieżka postaram sie ja w skrócie przedstawic od początku.

A wiec ponad 4 lata tem zwiazałam sie z człowiekiem z którym mam 3 letnia córke.Niesty ojciec dziecka nie dlugo po moim zajsciu w ciąze okazał sie agresywnym tyranem.Bił mnie poniżał , kontrolował . Jest to osoba o kryminalnej przeszłosci nawet podczas naszego zwiazku odsiadywał 2 letni wyrok.Kilkukrotnie dochodziło do sytuacji w których mógł mnie zabic groził nozem abym napisała oświadczenie iż zrzekam sie praw do malutkiej innym razem mnie dusił , rzucał nożami , meblami ... Co tu dużo mówic ja głupia ciągle liczyłam na to ze sie zmieni chciałm zeby dziecko miało oboje rodziców normalny dom itd. żyjac w stresie i obawach o siebie i o mała w grudniu zeszłego roku nie wytrzymałam w obawie o swoje życie uciekam od niego wiedzac ze małej nie mam szans zabrać ze soba zrobiłam to sama . wyszłam wylaczyłam telefony i niedawałam znaków życia myslalam ze moze wizja straty mnie jakos go oprzytomni . Niestety mylilam sie na drugi dzień spakował wszystkie nasze rzeczy i wyjechał z mała do swoich rodziców 300 km od miejsca w którym mieszkalismy. Teraz zarzeka sie ze malej nie odda a chce abym wróciłą do niego.Kilka dni temu złozylam wniosek o ustalenie miejsaca pobytu dziecka,ograniczenie praw,ustalebnie alimentów i kontaktów z dzieckiem.

A moje pytanie dotyczy czy na chwile obecna kiedy sprawa nawet sie nie rozpoczeła mam prawo do zabrania małej do siebie na week czy na tydzień np, do siebie?i jesli on sie na to nie zgodzi moge sie gdzieś zgłosic o pomoc?

Naprawde nie wiem juz co mam robic.Bardzo prosze o konkretne odpowiedzi i z góry dziekuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy

Goście: 79
Najwięcej uzytkowników: 9 16 maj 2018
Najwięcej gości: 212 12 maj 2018
usługi prawnicze

Prawo >> separacja małżonków >> prawa człowieka >> Prawo Mieszkaniowe >> Sędzia >>
porady prawne pytania, odpowiedzi, artykuły i opinie ciekawostki, artykuły,
pytania i odpowiedzi
Prawo mieszkaniowe Wszystko o sędziach
Zapytaj prawnika >> Prawo
- przeglądaj treść e-prawnik.pl >>
wiadomości 24 >> Rozwód w kościele >> Alimenty - dokumenty >>
porady prawne przez internet dostęp do treści e-prawnik.pl
biznes, prawo - wiadomości
- czy to możliwe? Zobacz sam wzory pism i dokumentów

Właścicielem serwisu jest Legalsupport sp. z o.o.

Prawo - zapytaj prawnika Prawo - przeglądaj treść e-prawnik.pl Pozew rozwodowy - wzory pism i dokumentów Rozwód kościelny - czy to możliwe ? - poradnik Alimenty - wzory pism i dokumentów