Alimenty.pl

wszystko o alimentach

Welcome! Log In Create A New Profile
Advanced

Kiedy pozew o obnizenie alimentow?


June 23, 2009 03:23PM
Moj narzeczony dostał wezwanie do sądu o podwyzszenie alimentow.Od ostatniej podwyzki nie uplynął nawet rok.Jego była ma jeszcze jedno dziecko z innym i wyszła ponownie za mąz za jeszcze innego.Ona nigdy nie pracowała,nawet nie próbowała znalezc pracy,utrzymują sie z tego co uda im sie od panstwa wyciągnąc i z alimentów na dzieci.Czy teraz jeszcze przed rozprawą mamy złozyc wniosek do sądu o niepodwyzszanie alimentów,czy po zasądzeniu wyzszych złozyc pozew o obnizenie.Na prawnika nas nie stac,moze ktos mogłby nam cos poradzic.

MAREK 123

Re: Kiedy pozew o obnizenie alimentow?


June 23, 2009 03:54PM
Wiem jak było na moich sprawach jedna sprawa musiała się zakończyć a dopiero mozna było uruchomic następną , ale takie informacje powinni udzielic w sekretariacie Sądu , mozna rownież opóźnić sprawę prosząc o adwokata z urzędu , ale o to również trzeba zapytać w sekretariacie tam przeważnie pracują miłe osoby i chętnie pomagają .
Jeżeli osoba występująca o podwyższenie alimentów użyje dobrych argumentow i postawi fałszywego świadka to podwyższą znam to z autopsji nie należy być nadgorliwym jeśli macie Państwo kredyty bankowe to w Sądzie lepiej ich nie ujawniać bo Sąd użyje argumentu że na spłaty kredytu was stać a na alimenty nie no i po sprawie .
Jeżeli uczciwie pracujecie to podkreślajcie że macie rodzinę swoją i też musicie żyć .W sądzie lepiej nie pokazywać wysokich wydatków bo źle wygląda jeśli się ma pieniądze na dobre życie to musi się oddać więcej dla Dziecka .Nie mówię że nie trzeba płacić alimemtów bo trzeba ale jeśli dacie Pańswo za dużo to podwyższanie będzie bez końca , a alimenty płaci się dożywotnio proszę o tym pamiętać tak mi napisała Sędzina w uzasadnieniu podwyższenia alimentów na 27 letnią córkę bez brania pod uwagę moich dochodów bo miałem małe , ale brała -pod uwagę zeznanie świadka /Nauczyciela/ kłamał i o tym wie !
Powodzenia .MAREK
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login

Online Users

Guests: 110
Record Number of Users: 9 on May 16, 2018
Record Number of Guests: 212 on May 12, 2018
usługi prawnicze

Prawo >> separacja małżonków >> prawa człowieka >> Prawo Mieszkaniowe >> Sędzia >>
porady prawne pytania, odpowiedzi, artykuły i opinie ciekawostki, artykuły,
pytania i odpowiedzi
Prawo mieszkaniowe Wszystko o sędziach
Zapytaj prawnika >> Prawo
- przeglądaj treść e-prawnik.pl >>
wiadomości 24 >> Rozwód w kościele >> Alimenty - dokumenty >>
porady prawne przez internet dostęp do treści e-prawnik.pl
biznes, prawo - wiadomości
- czy to możliwe? Zobacz sam wzory pism i dokumentów

Właścicielem serwisu jest Legalsupport sp. z o.o.

Prawo - zapytaj prawnika Prawo - przeglądaj treść e-prawnik.pl Pozew rozwodowy - wzory pism i dokumentów Rozwód kościelny - czy to możliwe ? - poradnik Alimenty - wzory pism i dokumentów